MARFA   Biuro Handlowo - Consultingowe

Firma Marfa została założona w 1998 r. Od samego początku działalności zajmuje się dystrybucją folii przeznaczonych do produkcji frontów meblowych. Początkowo były to folie renomowanej niemieckiej firmy ALKOR.

Nasza firma jest trzykrotnym laureatem Gazeli Biznesu. od 2009 roku działamy jako przedstawiciel Hunter Plastics (EUROPE) Limited z Irlandii i obejmuje swoim zasięgiem sprzedaż tej marki w Polsce oraz na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Czechach, Słowacji i części Rosji.

Oferowane folie odpowiadają najwyższym światowym standardom jakościowym. Posiadają certyfikaty oraz gwarancje potwierdzone przez niezależne laboratoria badawcze takie jak FIRA, SGS, etc. Odznaczają się podwyższoną odporność na zarysowania oraz na działanie promieni słonecznych (z wyłączeniem folii o wysokim połysku).

Oferta firmy Marfa skierowana jest zarówno do producentów mebli na skalę przemysłową jak i do tych wykonujących indywidualne projekty na zamówienie klienta. Sprzedawane przez naszą firmę folie wyróżniają się nie tylko wysoką jakością użytkową, ale także pięknym i bardzo bogatym wzornictwem. W naszej ofercie znajdują się zarówno folie drewnopodobna i jednobarwne w wykonaniu standardowym i wysokim połysku. Przy wprowadzaniu nowych wzorów opieramy się na wnikliwej analizie rynku, obserwacji aktualnych tendencji i trendów w dziedzinie wzornictwa, a także na doświadczeniu zebranym dzięki kontaktom z naszymi klientami, których życzenia i pomysły staramy się uwzględniać.

W zakresie dostarczanych materiałów znajdują się folie 3D do pras membranowych oraz folie do oklejania płaskich powierzchni, paneli sciennych, futryn drzwi, obudowy głośników, listew przypodłogowych. Od kwietnia 2012 r. jesteśmy także przedstawicielami firmy malezyjskiej SCRM (Sail Crest Rubber Membranen). i zajeliśmy się dystrybucję membran silikonowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY